Webinar: Zastosowanie Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

W dniu 24 sierpnia miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu zorganizowanym przez firmę Proebiz na temat zastosowania partnerstwa publiczno-prywatnego. Rozmawialiśmy o obszarach wykorzystania PPP, jego zaletach oraz przyszłości tej instytucji w Polsce. 

Webinar: Bid Challenges: International Perspectives, 15 czerwca, 2021

W dniu 15 czerwca miałem przyjemność uczestniczyć w webinarium na temat problemów dotyczących postępowań odwoławczych w procedurze udzielania zamówień publicznych. W spotkaniu, które organizowane było przez Uniwersytet Georga Waszyngtona oraz King's College w Londynie wzięło udział ponad 350 uczestników z pięciu kontynentów. 

W roli prelegentów wystąpili: Kristina Arcara, Jean-Bernard Auby, Michael Bowsher QC, Matt Carter, David Drabkin, Laurence Folliot Lalliot, Annamaria La Chimia, Katarzyna Kuźma, Paul Lalonde, Kenneth Patton, Geo Quinot, Gabriella Racca, Johannes Schnitzer, Roland Stein, Andrea Sundstrand, Peter Trepte, Christopher Yukins oraz Michał Kania.

Webinar: Zielona Transformacja w zamówieniach publicznych

Webinar na temat ,,Zielonej'' transformacji w zamówieniach publicznych odbył się w dniu 30 marca. Jego organizatorem było Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych. Miałem przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu razem z prof. Martą Andhov (U. Kopenhaga), prof. Willemem A. Janssenem (U. Utrecht) oraz dr Abbey Sample (Public Procurement Analysis /Greenville Procurement Partners).

Strategiczne wyzwania, a zamówienia publiczne. Rozmowa z dr Jarosławem Kolą

Rozmowa z dr Jarosławem Kolą na temat roli zamówień publicznych w dzisiejszym świecie. Poruszaliśmy m.in. następujące kwestie. Po co są zamówienia publiczne? Czy zamówienia to typowe procesy zakupowe? Dlaczego procedury zamówień publicznych nie powinny być traktowane jako zbędne obciążenia biurokratyczne? W jaką stronę zmierzają nowoczesne zamówienia publiczne w regulacjach brytyjskich? 

Webinarium: Digitalizacja Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

W dniu 23 lutego miałem przyjemność uczestniczyć w webinarze na temat digitalizacji projektów PPP. Spotkanie zorganizowane zostało przez firmę Proebiz. Rozmawialiśmy m.in. o perspektywach rozwoju projektów PPP w Polsce, wpływie technologii na rozwój sektora publicznego, nowych możliwościach elektronizacji projektów PPP. 

 

Strona 2 z 6