Webinar: Zielona Transformacja w zamówieniach publicznych

Webinar na temat ,,Zielonej'' transformacji w zamówieniach publicznych odbył się w dniu 30 marca. Jego organizatorem było Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych. Miałem przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu razem z prof. Martą Andhov (U. Kopenhaga), prof. Willemem A. Janssenem (U. Utrecht) oraz dr Abbey Sample (Public Procurement Analysis /Greenville Procurement Partners).

Strategiczne wyzwania, a zamówienia publiczne. Rozmowa z dr Jarosławem Kolą

Rozmowa z dr Jarosławem Kolą na temat roli zamówień publicznych w dzisiejszym świecie. Poruszaliśmy m.in. następujące kwestie. Po co są zamówienia publiczne? Czy zamówienia to typowe procesy zakupowe? Dlaczego procedury zamówień publicznych nie powinny być traktowane jako zbędne obciążenia biurokratyczne? W jaką stronę zmierzają nowoczesne zamówienia publiczne w regulacjach brytyjskich? 

Webinarium: Digitalizacja Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

W dniu 23 lutego miałem przyjemność uczestniczyć w webinarze na temat digitalizacji projektów PPP. Spotkanie zorganizowane zostało przez firmę Proebiz. Rozmawialiśmy m.in. o perspektywach rozwoju projektów PPP w Polsce, wpływie technologii na rozwój sektora publicznego, nowych możliwościach elektronizacji projektów PPP. 

 

PPP - Perspektywy na 2021 roku - Rozmowa z Davidem Baxterem

Webinarium: Current Challenges and Opportunities for Green Public Procurement (Wyzwania i szanse Zielonych Zamówień Publicznych)

W dniu 30 września miałem przyjemność prowadzić webinarium na temat bieżących wyzwań i możliwości tzw. ,,Zielonych Zamówień Publicznych''. W spotkaniu wzięli udział: prof. Jerzy Buzek, prof. Alexandra Harrington, mec. Magdalena Stryja, prof. Christopher Yukins, mec. Katarzyna Kuźma oraz dr Wojciech Hartung.

Webinarium, które zostało zorganizowane przez Uniwersytet Śląski Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Jerzego Waszyngtona w Waszyngtonie GW LAW oraz Stowarzyszenie ,,Pro Silesia'' - Biznes, Nauka, Samorząd Pro Silesia było poświęcone wpływowi Porozumienia Paryskiego z 2015 roku oraz prośrodowiskowych polityk UE i USA na rynek i regulację zamówień publicznych. 

Strona 1 z 5